Posiedzenie Komisji Kwalifikacyjnej - 2011
W dniu 12 września 2011 roku na posiedzeniu spotkała się Komisja Kwalifikacyjna ds. przyznawania stypendiów. Ostatecznie Komisja przyznała rekordową liczbę 58 stypendiów dla uczniów szkół średnich i studentów z powiatu olsztyńskiego.
Stypendium dla Marka Moltko

W dniu 8 grudnia 2010 w sali sesyjnej olsztyńskiego starostwa odbyła się uroczystość wręczenia jednorazowego stypendium Markowi Moltko, niepełnosprawnemu sportowcowi z Prejłowa w gminie Purda. Stypendium w wysokości tysiąca złotych przekazała fundacja Fundusz Ziemi Olsztyńskiej.

Władze Fundacji FZO
Elżbieta Bilińska-Wołodźko, prezes zarządu Fundacji FZO
Siedziba Fundacji FZO
Siedziba Fundacji "FZO" mieści się w budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie. Adres: Plac Bema 5, 10-516 Olsztyn, (II piętro, pokój nr 237)