Media o nas

Artykuł z portalu internetowego www.olsztyn24.com  (kliknij aby przeczytać!)

Artykuł z www.portalmaturzysty.pl  (kliknij aby przeczytać!)

Artykuł z portalu internetowego www.olsztyn.com.pl  (kliknij aby przeczytać!)

Artykuł z portalu internetowego www.naszolsztyniak.pl  (kliknij aby przeczytać!)

Galeria zdjęć z portalu www.olsztyn24.com (Kliknij)

Film z uroczystości w olsztyńskim starostwie (Kliknij)

Artykuł z portalu internetowego www.gazetaolsztynska.pl (Kliknij tu lub na obrazek, żeby przeczytać!)

Artykuł z portalu informacyjnego www.olsztyn24.com (Kliknij tu lub na obrazek, żeby przeczytać!)

Wywiad z Elżbietą Bilińską-Wołodźko, prezesem Fundacji FZO, który ukazał się w miesięczniku "Nasza Warmia" - dodatku do "Gazety Olsztyńskiej", największego dziennika w regionie Warmii i Mazur

Rozmowa z prezesem Fundacji FZO, która ukazała się w "Gościu Niedzielnym". Autorem wywiadu jest Krzysztof Kozłowski.

Artykuł na temat działalności Fundacji FZO w "Przeglądzie Warmińskim", miesięczniku wydawanym przez Starostwo Powiatowe w Olsztynie

internetowy kantor